Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 50ST335M5750X
50ST335M5750X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50ST335M5750X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 50ST335M5750X
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 20% 50VDC 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 50ST335M5750X Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 20% 50VDC 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18906 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 50V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά PMLCAP®, ST Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 3.3µF