Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 50MXG15000MEFCSN35X40
50MXG15000MEFCSN35X40
50MXG15000MEFCSN35X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50MXG15000MEFCSN35X40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 50MXG15000MEFCSN35X40 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29025 pcs Φύλλο δεδομένων MXG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά MXG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.77A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.4855A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα 1189-2895
50MXG15000MEFCSN35X40-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 15000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 15000µF