Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 50MU684M3225X
50MU684M3225X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50MU684M3225X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 50MU684M3225X
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 50MU684M3225X Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5730 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 50V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering