Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 50JEV10M5X5.5
50JEV10M5X5.5
50JEV10M5X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 50JEV10M5X5.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 50JEV10M5X5.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 50JEV10M5X5.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 500860 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecJEV Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά JEV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 45mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές High Temperature Reflow