Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 500USK330MEFCSN35X30
500USK330MEFCSN35X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 500USK330MEFCSN35X30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP-IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 13636 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 500USK330MEFCSN35X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13636 pcs Φύλλο δεδομένων USK Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά USK
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.18A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.052A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα 1189-4314 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose