Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 500LSU4700MNB77X151
500LSU4700MNB77X151
500LSU4700MNB77X151
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 500LSU4700MNB77X151 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 994 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 500LSU4700MNB77X151 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.032" Dia (77.00mm) Σειρά LSU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 14.8A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 19.24A @ 10kHz