Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 4SWZ220M1.9X7.3
4SWZ220M1.9X7.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4SWZ220M1.9X7.3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4SWZ220M1.9X7.3
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4SWZ220M1.9X7.3 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105700 pcs Φύλλο δεδομένων SLG, SWZ, SW Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά PC-CON, SWZ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 220µF εφαρμογές General Purpose