Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 475MXK120MEFCSN22X30
475MXK120MEFCSN22X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 475MXK120MEFCSN22X30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 120UF 20% 475V SNAP-IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 39741 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs200 pcs
600 pcs1000 pcs2600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 475MXK120MEFCSN22X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 120UF 20% 475V SNAP-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39741 pcs Φύλλο δεδομένων MXK Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 475V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά MXK
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 970mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.358A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα 1189-4279 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 120µF 475V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 120µF εφαρμογές General Purpose