Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 450MXK150MEFCSN25X25
450MXK150MEFCSN25X25
450MXK150MEFCSN25X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 450MXK150MEFCSN25X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs200 pcs
600 pcs1000 pcs2600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 450MXK150MEFCSN25X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36615 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecMXK Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά MXK
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.08A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.512A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα 1189-2650 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 150µF