Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 450LLE33MEFC16X25
450LLE33MEFC16X25
450LLE33MEFC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 450LLE33MEFC16X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 450LLE33MEFC16X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66019 pcs Φύλλο δεδομένων LLE SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά LLE
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 392mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 980mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 1189-2298 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks Ισόβια @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
450KXW82MEFC18X30 Image
  • Μέρος#:450KXW82MEFC18X30
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
  • Σε απόθεμα:71865
450LMT Image
  • Μέρος#:450LMT
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CRTRDGE 450A 240VAC/150VDC