Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 450HVC507KR81L
450HVC507KR81L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 450HVC507KR81L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 450HVC507KR81L
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 500UF 10% 450VDC R BOX
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 84 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 450HVC507KR81L Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 500UF 10% 450VDC R BOX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84 pcs Φύλλο δεδομένων 450HVC507KR81L SpecHVC Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 450V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη Quick Connect, Disconnect Μέγεθος / Διαστάσεις 9.331" L x 1.969" W (237.00mm x 50.00mm)
Σειρά HVC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.827" (21.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.835" (72.00mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 500µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP) Rectangular Box
χωρητικότητα 500µF εφαρμογές General Purpose