Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400TXW39MEFC12.5X25
400TXW39MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400TXW39MEFC12.5X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400TXW39MEFC12.5X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81533 pcs Φύλλο δεδομένων TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά TXW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 360mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 540mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.083" (27.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 39µF εφαρμογές General Purpose