Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400RX305.6M10X16
400RX305.6M10X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400RX305.6M10X16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 400RX305.6M10X16
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400RX305.6M10X16 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 194801 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά RX30
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 26mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 130mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C χωρητικότητα 5.6µF