Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400RX302.2MT78X11.5
400RX302.2MT78X11.5
400RX302.2MT78X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400RX302.2MT78X11.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος 400RX302.2MT78X11.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 343560 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά RX30
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 15mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 75mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές Automotive