Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 400BXF27M12.5X20
400BXF27M12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 400BXF27M12.5X20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 400BXF27M12.5X20
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 400BXF27M12.5X20 Κατασκευαστής Rubycon
Διαθέσιμη ποσότητα 85665 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecBXF Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά BXF
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 340mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 850mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 27µF