Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35TWL10MEFC5X11
35TWL10MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35TWL10MEFC5X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35TWL10MEFC5X11
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35TWL10MEFC5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1136532 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesTWL Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 10µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά TWL Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current -
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 35V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 55mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 35TWL10MEFC5X11 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 10µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C