Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 35MU225MC14532
35MU225MC14532
35MU225MC14532
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35MU225MC14532 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35MU225MC14532
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35MU225MC14532 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18194 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 35V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-2532-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 2.2µF