Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 35ML18MEFCT55X7
35ML18MEFCT55X7
35ML18MEFCT55X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35ML18MEFCT55X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35ML18MEFCT55X7
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 18UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35ML18MEFCT55X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 18UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1242341 pcs Φύλλο δεδομένων ML SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά ML
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 48mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 18µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 18µF