Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 350BXC68MEFCGC18X25
350BXC68MEFCGC18X25
350BXC68MEFCGC18X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 350BXC68MEFCGC18X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 350BXC68MEFCGC18X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61004 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecBXC Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 350V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά BXC
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 588mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.47A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 68µF εφαρμογές General Purpose