Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 315USC390MEFCSN22X45
315USC390MEFCSN22X45
315USC390MEFCSN22X45
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 315USC390MEFCSN22X45 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 315USC390MEFCSN22X45 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28467 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecUSC Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 315V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά USC
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.07A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.898A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 390µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 390µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:315S.3
  • Κατασκευαστές:Conxall / Switchcraft
  • Περιγραφή:RCPT FMALE 5POS PNL MNT .3M LEAD
  • Σε απόθεμα:5274
315USC220MEFCSN25X25 Image
  • Μέρος#:315USC220MEFCSN25X25
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
  • Σε απόθεμα:49941
  • Μέρος#:315PA.3
  • Περιγραφή:RCPT MALE 5POS PNL MNT .3M LEAD
  • Μέρος#:315P.3