Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 2SLG150M1.4X7.3
2SLG150M1.4X7.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SLG150M1.4X7.3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SLG150M1.4X7.3
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SMD CAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SLG150M1.4X7.3 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή SMD CAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67314 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecSLG, SWZ, SW Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά PC-CON, SLG Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.7A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές General Purpose