Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 25TZV47M6.3X6.1
25TZV47M6.3X6.1
25TZV47M6.3X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25TZV47M6.3X6.1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25TZV47M6.3X6.1
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25TZV47M6.3X6.1 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά TZV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 80mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 250mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 1189-1589-2
25TZV47M63X61
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 360 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές Automotive
Σχετικά προϊόντα
25TXV100M6.3X8 Image
  • Μέρος#:25TXV100M6.3X8
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
  • Σε απόθεμα:456682
25TZV470M10X10.5 Image
  • Μέρος#:25TZV470M10X10.5
  • Περιγραφή:CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
25TYT8 Image
  • Μέρος#:25TYT8
  • Κατασκευαστές:Delta Electronics
  • Περιγραφή:LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT