Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 25TGV220M8X10.5
25TGV220M8X10.5
25TGV220M8X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25TGV220M8X10.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25TGV220M8X10.5
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25TGV220M8X10.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά TGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 210mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 350mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 1189-2691-2
25TGV220M08X10.5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 150 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 220µF
εφαρμογές Automotive
Σχετικά προϊόντα
25TDT2 Image
  • Μέρος#:25TDT2
  • Κατασκευαστές:Delta Electronics
  • Περιγραφή:LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT