Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 25ST475MC24532
25ST475MC24532
25ST475MC24532
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25ST475MC24532 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25ST475MC24532
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 20% 25VDC 1812
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25ST475MC24532 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 20% 25VDC 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28504 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 25V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά PMLCAP®, ST Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-1808-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering