Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 25PZF220M8X9
25PZF220M8X9
25PZF220M8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25PZF220M8X9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25PZF220M8X9
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25PZF220M8X9 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101902 pcs Φύλλο δεδομένων PZ-CAP SpecificationPZF Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Τύπος Hybrid Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά PZF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 80mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.6A @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200