Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 25MU156MD35750
25MU156MD35750
25MU156MD35750
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25MU156MD35750 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25MU156MD35750
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 15UF 20% 25VDC 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25MU156MD35750 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 15UF 20% 25VDC 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14996 pcs Φύλλο δεδομένων MU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 25V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Σειρά PMLCAP®, MU Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Αλλα ονόματα 1189-2523-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 15µF