Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 25MS747MEFCT56.3X7
25MS747MEFCT56.3X7
25MS747MEFCT56.3X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25MS747MEFCT56.3X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25MS747MEFCT56.3X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1124437 pcs Φύλλο δεδομένων MS7 SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά MS7
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 80mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 120mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose