Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 25MS522MEFCTZ6.3X5
25MS522MEFCTZ6.3X5
25MS522MEFCTZ6.3X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25MS522MEFCTZ6.3X5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25MS522MEFCTZ6.3X5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1203656 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecMS5 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά MS5
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 46mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF