Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 25JEV100M6.3X8
25JEV100M6.3X8
25JEV100M6.3X8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25JEV100M6.3X8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25JEV100M6.3X8
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25JEV100M6.3X8 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 392798 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecJEV Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά JEV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 145mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 174mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές High Temperature Reflow
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:25JGV330M10X10.5
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
  • Σε απόθεμα:202415
25J8K0E Image
  • Μέρος#:25J8K0E
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 8K OHM 5W 5% AXIAL
  • Σε απόθεμα:59416
25J8K2 Image
  • Μέρος#:25J8K2
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 8.2K OHM 5W 5% AXIAL
25JEV220M8X10.5 Image
  • Μέρος#:25JEV220M8X10.5
  • Περιγραφή:CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
25JR10 Image
  • Μέρος#:25JR10
  • Περιγραφή:RES 0.1 OHM 5W 5% AXIAL
25JGV220M8X10.5 Image
  • Μέρος#:25JGV220M8X10.5
25J8K5 Image
  • Μέρος#:25J8K5
  • Περιγραφή:RES 8.5K OHM 5W 5% AXIAL
25J9K0 Image
  • Μέρος#:25J9K0
  • Περιγραφή:RES 9K OHM 5W 5% AXIAL