Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 250YXA2R2MEFC6.3X11
250YXA2R2MEFC6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250YXA2R2MEFC6.3X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 250YXA2R2MEFC6.3X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5675 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesYXA Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά YXA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 45mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2.2µF