Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 250TXW47MEFC8X35
250TXW47MEFC8X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250TXW47MEFC8X35 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 250TXW47MEFC8X35
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 250TXW47MEFC8X35 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81657 pcs Φύλλο δεδομένων TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά TXW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 450mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 630mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose