Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 250BXF100MEFC16X20
250BXF100MEFC16X20
250BXF100MEFC16X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 250BXF100MEFC16X20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 250BXF100MEFC16X20 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78749 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecBXF Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά BXF
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 810mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.8A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose