Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 220VXH330MEFCSN22X30
220VXH330MEFCSN22X30
220VXH330MEFCSN22X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 220VXH330MEFCSN22X30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 220V SNAP
Product parameter
Αριθμός μέρος 220VXH330MEFCSN22X30 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 220V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39927 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecVXH Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 220V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά VXH
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.55A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.325A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose