Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 180KXF390MEFCSN25X20
180KXF390MEFCSN25X20
180KXF390MEFCSN25X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180KXF390MEFCSN25X20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180KXF390MEFCSN25X20 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36987 pcs Φύλλο δεδομένων KXF SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 180V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά KXF
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.2A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.8A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 390µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 390µF εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:180KXF220MEFC22X20
  • Κατασκευαστές:Rubycon
  • Περιγραφή:CAP ALUM 220UF 20% 180V SNAP
  • Σε απόθεμα:32407
180FEE Image
  • Μέρος#:180FEE
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 180A 450VDC RECT