Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16ZLH470MEFCMG8X11.5
16ZLH470MEFCMG8X11.5
16ZLH470MEFCMG8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16ZLH470MEFCMG8X11.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16ZLH470MEFCMG8X11.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 483441 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά ZLH
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 519.75mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 945mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 56 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 470µF