Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16YXH3900MEFCGC16X25
16YXH3900MEFCGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16YXH3900MEFCGC16X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16YXH3900MEFCGC16X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96159 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesYXH Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 3900µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά YXH Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current -
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 16V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 2A τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16YXH3900MEFCGC16X25 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση 21 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 3900µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL εφαρμογές 10000 Hrs @ 105°C