Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16TWL22KEFC5X11
16TWL22KEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16TWL22KEFC5X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16TWL22KEFC5X11
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 10% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16TWL22KEFC5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 10% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1294520 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecTWL Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±10% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά TWL
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 70mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 105mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές General Purpose