Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16SGV1000M16X16.5
16SGV1000M16X16.5
16SGV1000M16X16.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16SGV1000M16X16.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
125 pcs250 pcs625 pcs875 pcs
1250 pcs3125 pcs6250 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16SGV1000M16X16.5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά SGV
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 630mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 756mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 1189-4093-2
16SGV1000M16X16.5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1000µF