Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16PX47MEFC5X11
16PX47MEFC5X11
16PX47MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16PX47MEFC5X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16PX47MEFC5X11
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16PX47MEFC5X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1339736 pcs Φύλλο δεδομένων PX SeriesLead Forming Codes
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 47µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά PX Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 16V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 1189-1130
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός των πυκνωτών 80mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16PX47MEFC5X11
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Διευρυμένη περιγραφή 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
εφαρμογές 1000 Hrs @ 105°C