Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16MS710MEFC4X7
16MS710MEFC4X7
16MS710MEFC4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MS710MEFC4X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16MS710MEFC4X7
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MS710MEFC4X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1312787 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesMS7 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 10µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.059" (1.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά MS7 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 16V
Συσκευασία / υπόθεση - Άλλα ονόματα 1189-2185
16MS710MEFC4X7-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των πυκνωτών 28mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16MS710MEFC4X7
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 10µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
εφαρμογές 1000 Hrs @ 85°C