Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16MS5100MEFCT56.3X5
16MS5100MEFCT56.3X5
16MS5100MEFCT56.3X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MS5100MEFCT56.3X5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MS5100MEFCT56.3X5 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1115914 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesMS5 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 100µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.098" (2.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά MS5 Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current -
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 16V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 92mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16MS5100MEFCT56.3X5 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 100µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL εφαρμογές 1000 Hrs @ 85°C