Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 16MH747MEFCT56.3X7
16MH747MEFCT56.3X7
16MH747MEFCT56.3X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16MH747MEFCT56.3X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος 16MH747MEFCT56.3X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1267861 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesMH7 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 47µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.098" (2.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά MH7 Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current -
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 16V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 70mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 16MH747MEFCT56.3X7 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL εφαρμογές 1000 Hrs @ 105°C