Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 160TXW330MEFC18X25
160TXW330MEFC18X25
160TXW330MEFC18X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160TXW330MEFC18X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 160TXW330MEFC18X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43111 pcs Φύλλο δεδομένων TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά TXW
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.18A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.65A @ 100kHz