Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 121MPE333J
121MPE333J
121MPE333J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 121MPE333J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 121MPE333J
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 121MPE333J Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81653 pcs Φύλλο δεδομένων MPE Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1250V (1.25kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 400V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm)
Σειρά MPE Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 1189-2132 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.709" (18.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.033µF