Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 10YXJ470M6.3X11
10YXJ470M6.3X11
10YXJ470M6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10YXJ470M6.3X11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 10YXJ470M6.3X11
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 10YXJ470M6.3X11 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1103794 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά YXJ
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 280mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 400mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 10YXJ470M63X11
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 220 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose