Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 10YXH1000MEFCT810X16
10YXH1000MEFCT810X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10YXH1000MEFCT810X16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 10YXH1000MEFCT810X16 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 332682 pcs Φύλλο δεδομένων YXH SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά YXH
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 726mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.21A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 60 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1000µF