Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 10YXF2200MEFC12.5X20
10YXF2200MEFC12.5X20
10YXF2200MEFC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10YXF2200MEFC12.5X20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 10YXF2200MEFC12.5X20 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 232325 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming Codes SpecYXF Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά YXF
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.04A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.3A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 10YXF2200MEFC12.5X20-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks Ισόβια @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 62 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose