Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 10NW710MEFC4X7
10NW710MEFC4X7
10NW710MEFC4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10NW710MEFC4X7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 10NW710MEFC4X7
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 10NW710MEFC4X7 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1260121 pcs Φύλλο δεδομένων NW7 SeriesLead Forming Codes Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά NW7
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 23mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 34.5mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 10µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose