Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > 100NA100MEFC12.5X25
100NA100MEFC12.5X25
100NA100MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 100NA100MEFC12.5X25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 100NA100MEFC12.5X25 Κατασκευαστής Rubycon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105708 pcs Φύλλο δεδομένων Lead Forming CodesNA Series
Κατηγορία Πυκνωτές Ανοχή 100µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά NA Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ripple Current Bi-Polar
Πόλωση Radial, Can Pitch - Σύνδεσμος 100V
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 285mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 100NA100MEFC12.5X25 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 100µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C