Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > UAL50-75RF8
UAL50-75RF8
UAL50-75RF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UAL50-75RF8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UAL50-75RF8
Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UAL50-75RF8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61583 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Technology BrochureUAL Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Σειρά UAL Λειτουργία του πίνακα 75 Ohms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box Αλλα ονόματα 696-1517
UAL-50 75 OHM 1%